PROFEO Centrum Nieruchomości - Bielsko-Biała

Oferty specjalne

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
działka na sprzedaż

PCN-GS-11635

SUPER OFERTA CENOWA ! TYLKO 195.000zł Działka budowlana  w Bielsku-Białej (Komorowicach Krakowskich) IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ   OPIS: Nasłoneczniona parcela budowlana o pow. 991m2  zlokalizowana w Komorowicach ...

Powierzchnia
991,00 m2
Cena za m2
196,77 zł
cena 195 000
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk

Szczyrk
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11778

!SUPER OFERTA W SZCZYRKU! ATRAKCYJNY LOKAL w PEREŁCE SZCZYRKOWSKIEJ ARCHITEKTURY MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE  z KLIMATYCZNYMI WERANDAMI SUPER LOKALIZACJA - SZCZYRK ul. UZDROWISKOWA przy SZLAKU na SKRZYCZNE -DOSKONAŁA INWESTYCJA- - Niskie koszty ...

Powierzchnia
56,62 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 046,98 zł
cena 399 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczyrk
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-11984

  WYJĄTKOWA OFERTA  W SAMYM SERCU MIASTA - UL. KRASIŃSKIEGO BIELSKO-BIAŁA W SUPER CENIE - TERAZ TYLKO 5213zł/m2 ! KLIMATYCZNE, 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUSZĄ o pow. 120,85m2 położone na pierwszym piętrze dwusegmentowej kamienicy mieszczącej się ...

Powierzchnia
120,85 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 213,07 zł
cena 630 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12582

APARTAMENT - dla pierwszego WŁAŚCICIELA WYKOŃCZONY POD KLUCZ!!!!  w Jaworzu - pachnący nowością WSZYSTKO NOWE    APARTAMENT z OGRÓDKIEM - 3p. o pow.70,37 m3 z OGRÓDKIEM do wyłącznego korzystania  (kameralny apartamentowiec) z odrębnym wejściem z ...

Powierzchnia
70,37 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 842,69 zł
cena 763 000
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12589

NOWY APARTAMENT o pow. 40m2 2-pokojowy z GARAŻEM za dodatkową opłatą 200 zł SUPER OFERTA-  nowy apartamentowiec  * ZGODA NA NAJEM ZE ZWIERZĘTAMI ul. Konwaliowa   OPIS: NOWOCZESNY APARTAMENT NOWY - 2 pokojowy o pow. 40m2 zlokalizowany na I piętrze ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,50 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Żywiec

Żywiec
dom na sprzedaż

PCN-DS-12631

NOWOCZESNY, PARTEROWY, 4-POKOJOWY DOM JEDNORODZINNY położony na kameralnym osiedlu w Radziechowy k/Żywca TYLKO 8km od Rynku w Żywcu! Zamknięte osiedle - tylko 6 budynków, każdy posadowiony na ogrodzonej, indywidualnej działce. Super zaciszna, ...

Powierzchnia
96,96 m2
Powierzchnia działki [m2]
650 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 240,51 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Żywiec
oferta specjalna
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

PCN-MW-12652

MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z DUŻYM, SŁONECZNYM BALKONEM OD STRONY POŁUDNIOWEJ OSIEDLE 4 PORY ROKU ZACISZNE, WIDOKOWE MIEJSCE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE OPIS: Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36m2 z pięknym widokiem na pasmo gór, zlokalizowane na 1-piętrze ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
63,89 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Cztery Pory Roku
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Hałcnów
dom na sprzedaż

PCN-DS-12714

WYJĄTKOWA OFERTA NOWOCZESNEGO I FUNKCJONALNEGO DOMU  HAŁCNÓW - ZALEDWIE 5 MIN OD CENTRUM B-B Duży i słoneczny ogród 930m2 BUDYNEK wykończony z dbałością o każdy szczegół! GOTOWY DO ZAMIESZKANIA - NIEPOWTARZALNA OFERTA OPIS: ATRAKCYJNY DOM 7- pokojowy ...

Powierzchnia
155,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
930 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 993,55 zł
cena 929 000
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12744

OSTATNIE TAKIE MIESZKANIE - PROMOCJA do końca kwietnia * od maja NOWA WYŻSZA CENA!!!! NOWY - APARTAMENT -  dla PIERSZWEGO WŁAŚCICIELA * pachnący nowością!!!!!!! GOTOWY - NOWY apartament  3-pokojowy - WYKOŃCZONY POD KLUCZ o pow. 62,82m2 na II piętrze * ...

Powierzchnia
62,82 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 519,26 zł
cena 598 000
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

Bielsko-Biała, Aleksandrowice
mieszkanie na sprzedaż

PCN-MS-12775

TOP LOKALIZACJA - ALEKSANDROWICE APARTAMENT Z OGRÓDKIEM PRZY LOTNISKU NOWOCZESNA ARCHITEKTURA - KAMERALNA ZABUDOWA MIESZKANIE 3-pokojowe ROGOWE o pow. 57m2 z kameralnym słonecznym ogródkiem NIE CZEKAJ - WYJĄTKOWA OKAZJA    OPIS MIESZKANIA: Najnowsza ...

Powierzchnia
57,75 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 400,00 zł
cena 600 600
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Aleksandrowice

rozumiem